MENU
O firmie

Firma Eurocomplex Trucks Sp. z o.o. powstała w roku 1997 w Krakowie. Od samego początku działa w sieci Renault Trucks jako oficjalny autoryzowany dystrybutor samochodów nowych i używanych. W kwietniu 1998 roku został otwarty serwis samochodów ciężarowych. Początkowo swoją działalność prowadziliśmy dzierżawiąc biura i powierzchnie serwisową w Krakowie przy ul. Myśliwskiej oraz w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej. Rosnące zaufanie do naszej firmy oraz marki Renault Trucks jak również stały wzrost sprzedaży, zaowocowało podjęciem decyzji o budowie nowej siedziby z  lokalizacją sprzyjającą tak transportowi dalekobieżnemu jak i lokalnemu.

W grudniu 1999r została zakupiona działka usytuowana bezpośrednio przy obwodnicy Krakowa, będącej fragmentem autostrady A4 w miejscowości Piekary gm. Liszki. Pierwsze prace budowlane zostały podjęte w połowie 2002r.

W styczniu 2003 firma przeniosła swą działalność do nowego obiektu w  podkrakowskich Piekarach zrealizowanego według europejskich standardów Renault Trucks. Obiekt ten powstał na działce o powierzchni 1,2ha. Jest to profesjonalny serwis z 10-cioma stanowiskami, Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów, myjnią, magazynem/sklepem części zamiennych, powierzchniami biurowymi oraz z placem manewrowo-parkingowym. Funkcjonuje tu dział sprzedaży samochodów nowych, a także filia Centrum Pojazdów Używanych oferująca ciągniki i podwozia o udokumentowanym pochodzeniu i przebiegu, serwisowane w sieci dealerskiej.

W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi posprzedażnej Zarząd Spółki podjął decyzję o dalszym rozwoju i tak w 2011r na zakupionej działce w Olchowej k. Rzeszowa rozpoczęto prace budowlane nad nową stacją serwisowo-biurową. Ten punkt serwisowy zlokalizowany przy drodze krajowej nr 94 zapewnił szybką i bezproblemową obsługę pojazdów dla Klientów głównie z woj. podkarpackiego.

Obiekt powstał na działce o powierzchni 1,2ha. Jest to profesjonalny serwis z 10-cioma stanowiskami, myjnią, magazynem/sklepem części zamiennych, powierzchniami biurowymi oraz z placem manewrowo-parkingowym. Funkcjonuje tu również dział sprzedaży samochodów nowych, a także filia Centrum Pojazdów Używanych.

crossmenu